mapa obchodu
úvod
0
Doprava zdarma
Jak měřit velikost
Tabulky velikostí
Výhody nákupu
Nacházíte se: Úvod / Aktuality / Dětská obuv BEFADO
zpět

Dětská obuv BEFADO

20.02.
2012
Firma BEFADO je největší polský výrobce textilní obuvi, slavící 80. výročí svého vzniku. Dnes je to moderní firma, zaměstnávající nejlepší odborníky. Základem jejího fungování je vysoká kvalita a bohatá nabídka dětské obuvi, obuvi pro mládež a dospělé. Dbá o dobrý pocit, pohodlí a komfort svých zákazníků.
botičky BEFADOSpojením zkušeností, moderních technologií a nejnovějších vzorkařských trendů získává BEFADO vysokou oblibu mezi domácími i zahraničními zákazníky.
Firma a její obuv BEFADO získala již mnoho cen a certifikátů. Dětské botičky BEFADO mají certifikát „Zdrowa stopa“ (v překladu Zdravé chodidlo), který uděluje Institut koženého průmyslu v Polsku. Tento certifikát je obdobou certifikátu ŽIRAFA v České republice. Je to záruka, že obuv BEFADO zabezpečuje správný vývoj dětských nožiček v prvních letech života.

 

Dětská obuv BEFADO je vyrobena z univerzálních, špíně odolných a praktických materiálů, přičemž dbá na pohodlí a zdraví dětských chodidel. Kvalitu a nezávadnost obuvi potvrzují nezávislé instituce a odborníci, včetně státní zkušebny Institutu pro testování a certifikaci, a.s. ve Zlíně.

 
BEFADO splňuje veškeré požadavky na kvalitní obutí Vašeho dítěte.

 

 

Akční nabídka dětské obuvi BEFADO

 

Využijte časově omezené akční nabídky vybraných dětských bot značky BEFADO a nakupte tyto botičky se slevou 15%. Při celkové ceně nákupu nad 2.000 Kč máte navíc dopravu zdarma.
botičky.com - kvalitní dětská obuv Befado


zpětnahorutisk