mapa obchodu
úvod
0
Doprava zdarma
Jak měřit velikost
Tabulky velikostí
Výhody nákupu
kategorie
značky
velikosti
pohlaví
kategorie
značky
velikosti
pohlaví
  kategorie
  značky
  velikosti
  pohlaví
   Nejprodávanější
   akční zboží novinky doporučujeme
   Newsletter

   mapa
   Masarykovo náměstí 36/11, Kyjov 697 01
   +420 602 821 873
   info@boticky.com
   facebook
   Nacházíte se: Úvod / Obchodní podmínky
   zpět

   Obchodní podmínky

   Zákazník svou objednávkou stvrzuje, že se seznámil s následujícími podmínkami a souhlasí s nimi v plném rozsahu:

   1. Úvodní ustanovení:


   Tyto obchodní podmínky platí pro internetový obchod www.boticky.com. Podmínky upravují práva a povinnosti prodávajícího BOTICKY.com - dětská obuv a jeho zákazníků (kupujících) a ve svém aktuálním znění tvoří obsah kupní smlouvy (o dodávce zboží).
   Ceny v internetovém obchodu jsou aktuální ceny v Kč včetně DPH pro koncového zákazníka. Při prodeji na Slovensko se cena v Kč  přepočítává v den prodeje aktuálním kurzem České národní banky na Euro.
   Uvede-li kupující při registraci/objednávce svůj e-mail, bude informován o přijetí objednávky elektronickou poštou na uvedené adrese.

   Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, zejména platnou výši ceny objednaného zboží v příslušném množství (včetně příp. expedičních a dopravních nákladů) uvedenou na internetových stránkách, a zejména na stránce konečného potvrzení a odeslání objednávky.
    

   2. Objednávka, uzavření smlouvy


   Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Smlouva vzniká samotným dodáním zboží. Prodávající si může vyžádat potvrzení objednávky.

   Potvrzení o přijetí objednávky bude odesláno e-mailem. Případné nesrovnalosti řešte zasláním e-mailu na adresu info@boticky.com nebo telefonicky na tel.: + 420 602 821 873.

   3. Zrušení objednávky


   Zrušení objednávky ze strany prodávajícího je možné z technických důvodů, náhlé změny nákupních cen nebo jiných nepředvídatelných okolností apod.

   O důvodech zrušení a možných řešeních bude zákazník neprodleně vyrozuměn formou e-mailu, popř. telefonicky, zanechá-li svůj kontaktní telefon při objednávce.


   4. Dodací a platební podmínky


   Místem plnění je sídlo /bydliště/ nebo místo podnikání kupujícího uvedené v objednávce. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího okamžikem zaplacení kupní ceny.

   Prodávající dodá zboží neprodleně, zpravidla do dvou pracovních dnů po doručení platné objednávky do jeho elektronické schránky, popř. po jejím potvrzení. V případě nemožnosti dodržení tohoto termínu, např. z technických důvodů, nepředvídatelných okolností apod., bude termín dodávky dohodnut se zákazníkem individuálně.

   Dopravné: Česká republika:

   • a) Při objednávce v minimální hodnotě 2000,- Kč doprava zdarma : 0,- Kč
   • b) Dobírka (platba při převzetí balíku): 119 Kč - PPL
   • c) Platba z ČR předem převodem na účet 2200205990/2010: 99 Kč - PPL
   • d)  Vyzvednutí na Zásilkovně - dobírka: 89 Kč
   • e) Vyzvednutí na Zásilkovně - platba převodem předem na účet: 69 Kč

    

   Dopravné: Slovenská republika

    

   • a) Platba ze Slovenska předem převodem na účet SK12 8330 0000 0024 0139 7837 : 5 € - GLS /PPL
   • b) Dobírka na Slovensku při převzetí zásilky : 7 € - GLS / PPL
   • c) Při objednávce minimální hodnotě 80,- € doprava zdarma : 0,- €


   5. Vrácení zboží 

   Zboží bude přijato zpět za těchto podmínek:

   Zboží můžete vrátit do 14 dnů bez udání důvodu, ale jste povinni nás o tomto vrácení předem informovat. Zboží bude přijato zpět za těchto podmínek:

    

   • a) Zboží musí být schopné dalšího prodeje, neporušené a v původním obalu.
   • b) Zákazník musí odeslat zboží spolu s kopií daňového dokladu v zákonné lhůtě a to na adresu : BOTIČKY.com Masarykovo náměstí 36/11, 697 01 Kyjov. Slovenší zákazníci na adresu: BOTIČKY.com, P.O.BOX 15, 908 51 Holíč.
   • c) Peníze za zboží budou neprodleně po obdržení zboží vráceny a to buď na bankovní účet kupujícího nebo poštovní poukázkou. Náklady spojené s vrácením peněz hradí prodávající.
   • d) Pokud si kupující při vrácení zboží zároveň objedná zboží odpovídající hodnoty, nebude mu účtováno dopravné.
   • e) V případě odstoupení od smlouvy ponese spotřebitel (kupující) náklady spojené s navrácením zboží.

   6. Reklamace


   Reklamovat lze pouze zboží zakoupené u prodávajícího. Koncový zákazník je povinen udat důvod reklamace a přiložit kopii faktury o zakoupení zboží. Reklamace zasílejte na adresu : BOTIČKY.com, Masarykovo náměstí 36/11, 697 01 Kyjov. Slovenští zákazníci na adresu: BOTIČKY.com, P.O.BOX 15, 908 51 Holíč. Za vadu nelze považovat změnu na zboží, která vznikla v průběhu záruční doby v důsledku opotřebení či nesprávného používání, popř. nesprávného zásahu. Reklamované zboží bude přijato, jestliže bude řádně vyčištěno a vysušeno tak, aby posouzení reklamace nebránily všeobecné zásady hygieny.

    

   Reklamace včetně odstranění vady musí být vyřízena:


   • a) bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 kalendářních dnů (včetně) ode dne jejího uplatnění
   • b) případně v delší lhůtě, na které se mohou prodávající s kupujícím dohodnout

   Standartní záruka na produkty prodávané prodávajícím je 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruční dobu nelze zaměňovat s dobou obvyklé životnosti zboží, tj. s dobou, po kterou při správném užívání a ošetřování může zboží vzhledem ke svým vlastnostem, danému účelu a rozdílnosti v intenzitě užívání vydržet. Vyřídí-li se reklamace výměnou vadného zboží za nové, běží lhůta pro uplatnění reklamace opětovně od okamžiku převzetí nového zboží kupujícím.
   Dodavatel se zavazuje dodržovat záruční lhůty garantované výrobcem. Záruční doba začíná datem uvedeným na dodacím listu.
   Kupující má právo na výměnu bezvadného zboží z důvodu chybně stanovené velikosti nebo barvy. V takovém případě kupující zašle na vlastní náklady zboží zpět prodávajícímu, který mu neprodleně zašle nové zboží na vlastní náklady.


   7. Ochrana osobních dat


   Internetový obchod www.boticky.com podle zákona číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů zpracovává osobní data a uchovává je v marketingové databázi firmy. Zpracované údaje jsou plně chráněny před zneužitím a nebudou poskytnuty třetím stranám.


   8. Závěrečná ustanovení

   Odesláním závazné objednávky kupující souhlasí s obchodními podmínkami platnými v den odeslání. Souhlasí i s cenou platnou v den odeslání, pokud nebylo v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

   K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem tř. Kpt. Jaroše 1924/5, Brno, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz.

   Informace k EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

    

   Tyto Obchodní podmínky vstupují v platnost dnem 1. 11. 2020 a platí do odvolání.

   BOTICKY.com - dětská obuv
   provozovatel: Michal Ševela IČO: 68725728
   zpětnahorutisk