mapa obchodu
úvod
0
Doprava zdarma
Jak měřit velikost
Tabulky velikostí
Výhody nákupu
kategorie
značky
velikosti
pohlaví
kategorie
značky
velikosti
pohlaví
  kategorie
  značky
  velikosti
  pohlaví
   Nejprodávanější
   akční zboží novinky doporučujeme
   Newsletter

   mapa
   Masarykovo náměstí 36/11, Kyjov 697 01
   +420 602 821 873
   info@boticky.com
   facebook
   Nacházíte se: Úvod / Aktuality / Zimní obuv JONAP
   zpět

   Zimní obuv JONAP

   20.11.
   2013
   Nově nabízíme kvalitní zimní obuv české značky JONAP...
   Dětská kožená zimní obuv, která odpovídá veškerým nárokům na zdravé a pohodlné obouvání. Boty mají anatomicky tvarovaný svršek, podšívka je z ovčí vlny, která má přirozenou schopnost termoregulace. Špice obuvi jsou širší pro volný pohyb prstů a je rovněž přetažená a tím chráněná proti okopání. Podrážka botiček je lehká a protiskluzová.

   Jeden vzor obuvi je vybaven membránou TE-POR, což je nepromokavá a prodyšná membrána, která garantuje kompletní hydroizolaci a zajišťuje maximální vnitřní pohodlí.

   Druhý je vyroben z kůže s kvalitní teplou podšívkou.


        

   Firma JONAP - výroba obuvi s.r.o. vznikla transformací firmy Josef Píšek, Paseka 85, která byla založena v roce 1992. Firma se od založení začala věnovat výrobě obuvi a šití svrškových dílů obuvi.

   Od roku 1998 bylo její hlavní činností výroba dětské domácí obuvi. Tuto obuv dodávají přímo do obchodů a skladů v úplném dětském sortimentu, v pestré škále barev, v prvotřídní kvalitě a příznivých cenách.

   V roce 2008 rozšířili výrobu o dětskou koženou obuv, kterou vyrábí podle zásad zdravotní nezávadnosti a postupně se tato obuv stává vlakovou lodí jejich firmy.

   Dětská obuv je řádně certifikovaná státní zkušebnou ITC Zlín a má práco používat označení ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÁ OBUV, udělené českou obuvnickou asociací ve Zlíně.

   Správná obuv je zárukou, že nohy Vašeho dítěte nebudou deformovány či jinak poškozeny v průběhu nošení.
   zpětnahorutisk