mapa obchodu
úvod
0
Doprava zdarma
Jak měřit velikost
Tabulky velikostí
Výhody nákupu
Nacházíte se: Úvod / Aktuality / Zimní obuv JONAP
zpět

Zimní obuv JONAP

20.11.
2013
Nově nabízíme kvalitní zimní obuv české značky JONAP...
Dětská kožená zimní obuv, která odpovídá veškerým nárokům na zdravé a pohodlné obouvání. Boty mají anatomicky tvarovaný svršek, podšívka je z ovčí vlny, která má přirozenou schopnost termoregulace. Špice obuvi jsou širší pro volný pohyb prstů a je rovněž přetažená a tím chráněná proti okopání. Podrážka botiček je lehká a protiskluzová.

Jeden vzor obuvi je vybaven membránou TE-POR, což je nepromokavá a prodyšná membrána, která garantuje kompletní hydroizolaci a zajišťuje maximální vnitřní pohodlí.

Druhý je vyroben z kůže s kvalitní teplou podšívkou.


     

Firma JONAP - výroba obuvi s.r.o. vznikla transformací firmy Josef Píšek, Paseka 85, která byla založena v roce 1992. Firma se od založení začala věnovat výrobě obuvi a šití svrškových dílů obuvi.

Od roku 1998 bylo její hlavní činností výroba dětské domácí obuvi. Tuto obuv dodávají přímo do obchodů a skladů v úplném dětském sortimentu, v pestré škále barev, v prvotřídní kvalitě a příznivých cenách.

V roce 2008 rozšířili výrobu o dětskou koženou obuv, kterou vyrábí podle zásad zdravotní nezávadnosti a postupně se tato obuv stává vlakovou lodí jejich firmy.

Dětská obuv je řádně certifikovaná státní zkušebnou ITC Zlín a má práco používat označení ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÁ OBUV, udělené českou obuvnickou asociací ve Zlíně.

Správná obuv je zárukou, že nohy Vašeho dítěte nebudou deformovány či jinak poškozeny v průběhu nošení.
zpětnahorutisk